Kumaşın Modadaki Önemi

12th September 2 Comments

Moda kelimesi günümüzün sihirli kelimelerinden birisidir. Bir şeyin moda olması bazıları için satın alma kriterinin en başında gelir. Bu durum özellikle giyim sektöründe daha ön plana çıkar. Birbirinin kopyası kıyafetleri sokaklarda sıkça görebilmekteyiz. Peki bu moda denilen döngünün içindeki kalite nerede? Yani kumaşın modadaki önemi nedir? En önemlisi kumaşın oluşumunda çevreye dost teknolojiler ile üretilmesinin önemi nedir?

Devamını Oku

Tam Entegre Tesis Gamateks®!

12th September 2 Comments

Tam entegre üretim tesisi olmak modanın üzerinde de önemli bir etkiye sahiptir. Modanın sürklase olmasında gelişmesinde ana etken paya sahiptirler. Tam entegre tesis olan Gamateks®, tasarım ekibi, kumaşın dokusu, çok yönlü baskı teknikleri, konfeksiyon üretimi, Ar&Ge merkezleri, laboratuvarları ile tüm süreci kontrol altına almaktadır. Bu yüzden tam entegre üretim tesisi olarak modaya katkıları oldukça fazladır.

Devamını Oku

Gamateks® Yaz Mottoları

12th September 2 Comments

Yaz da kapımızdan içeri girdi girecek o halde bu senenin modasını hemen bulmamız gerekiyor. Peki yaza girerken tasarım mottoları neler? Kadınlar bu senenin ana tasarım mottolarından biri büyük şapkalar olacak. Hal öyleki şapkasız kendinizi çıplak hissedebilirsiniz. Mude bej bu senenin diğer akımı. Varla yok arası bir etkisi olan ve ten rengine yakın olan bu renk kadınların kışkırtıcı

Devamını Oku
YUKARI